Customer Embassy istnieje dla Waszego biznesu i dla Ciebie.
Jesteśmy grupą ekspertów i stawiamy na dynamiczne i zwinne działanie.

Jesteśmy przekonani, że transparentność i zaufanie jest kluczem do udanej współpracy do której Ciebie zapraszamy.

Obraz11111.png
 

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NASZYCH EKSPERTACH:

 

Upewniamy się, że to co sprzedajemy jest Tobie bezwzględnie potrzebne. Audyt lub pogłębiona analiza obszarów HR, Customer Care, Sales jest w stanie odpowiedzieć czego tak naprawdę potrzebujesz do dalszego dynamicznego rozwoju.  

Wynikiem każdego audytu jest raport z rekomendacjami i wnioskami, z których możesz korzystać w dalszej pracy.

Możesz na nas liczyć w tych obszarach:

- sprzedaż i negocjacje

- klientocentryczność

- warsztaty kreatywne - inspiracyjne

- mapowanie relacji z klientem

- budowanie relacji z klientem

- kultura feedbacku

- mapowanie relacji z pracownikiem

-pracownikocentryczność

Pracujemy razem z Tobą nad budowaniem założeń strategicznych, planu pracy, budżetu i kierunków rozwoju. Wpieramy w wyborze priorytetów dla Twojego bisnesu/działu. 

Prowadzimy procesy wdrożeniowe rozwiązań technologicznych ale również zmian w organizacji. Zwinne zarządzanie projektem zapewnia Ci ciągła kontrolę oraz pewność, że zbliżasz się do oczekiwanego celu.

Chcesz dowiedzieć się więcej lub nie wiesz na co się zdecydować?

Napisz do nas!  Odpowiemy w ciągu kilku godzin .

+48 600 996 841

NIP: 5851487401

Michał Stobiecki

C-level manager / Mentor / Trainer in Customer Experience Management and Sales

"Wieloletnia współpraca z Michałem to czysta przyjemność. Wspólnie zrealizowaliśmy ponad 30 projektów, które dotyczyły Customer Experiece. Michał ma szereg kompetencji, które określają go jako bardzo dobrego menedżera. Podczas naszej współpracy wielokrotnie wykazywał się profesjonalizmem i troską o dobre samopoczucie klienta. Ma wielką świadomość biznesową, która w połączeniu ze skuteczną koordynacją projektów i nieocenionym zaangażowaniem zapewnia gwarancję sukcesu"

Ola Wagasewicz

Project Manager / Assesor metod assessment i development center / Trener

"Osobiście miałem okazję współpracować z Olą przy projekcie development center i szkoleniach rozwojowych. Ola ma świetną intuicję i „czuje ludzi”, dla nas była świetnym wsparciem przy pracy nad rozwojem kompetencjami naszego zespołu. Współpraca była bardzo profesjonalna a otwartość i pogoda ducha Oli dodatkowo wzmacniały jakość współpracy. "​

 

 

 

 

 

Marta Siech

HR Expert / HR Strategist / Independent HR Consultant / Coach

"Miałem przyjemność pracować z Martą przez prawie 4 lata. W tym czasie udowodniła swoje wysokie umiejętności. Sprawiła, że czułem się bezpiecznie podejmując trudne decyzje managerskie. Marta jest bardzo otwartą osobą ze świetnym poczuciem humoru. Konstruktywnie kwestionuje statusu quo i jest konsekwentna w dążeniu do celu ."​