top of page

Customer Embassy istnieje dla Waszego biznesu i dla Ciebie.
Jesteśmy grupą ekspertów i stawiamy na dynamiczne i zwinne działanie.

Jesteśmy przekonani, że transparentność i zaufanie jest kluczem do udanej współpracy do której Ciebie zapraszamy.

Obraz3.png
Obraz11111.png
Obraz4.png
Home: Contact

Upewniamy się, że to co sprzedajemy jest Tobie bezwzględnie potrzebne. Audyt lub pogłębiona analiza obszarów HR, Customer Care, Sales czy Project Management jest w stanie odpowiedzieć czego tak naprawdę potrzebujesz do dalszego dynamicznego rozwoju.  
Wynikiem każdego audytu jest raport z rekomendacjami i wnioskami, z których możesz korzystać w dalszej pracy.

Możesz na nas liczyć w tych obszarach:

- sprzedaż i negocjacje
- zarządzanie projektami

- klientocentryczność
- warsztaty kreatywne - inspiracyjne
- mapowanie relacji z klientem
- budowanie relacji z klientem
- kultura feedbacku
- mapowanie relacji z pracownikiem
-pracownikocentryczność

Pracujemy razem z Tobą nad budowaniem założeń strategicznych, planu pracy, budżetu i kierunków rozwoju. Wpieramy w wyborze priorytetów dla Twojego bisnesu/działu. 

Prowadzimy procesy wdrożeniowe rozwiązań technologicznych ale również zmian w organizacji. Zwinne zarządzanie projektem zapewnia Ci ciągła kontrolę oraz pewność, że zbliżasz się do oczekiwanego celu.

etykieta kontakt.png

Chcesz dowiedzieć się więcej lub nie wiesz na co się zdecydować?

Napisz do nas!  Odpowiemy w ciągu kilku godzin .

+48 600 996 841

NIP: 5851487401

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NASZYCH EKSPERTACH:

Home: Team

Michał Stobiecki

C-level manager / Mentor / Trainer in Customer Experience Management and Sales

​"Wieloletnia współpraca z Michałem to czysta przyjemność. Wspólnie zrealizowaliśmy ponad 30 projektów, które dotyczyły Customer Experiece. Michał ma szereg kompetencji, które określają go jako bardzo dobrego menedżera. Podczas naszej współpracy wielokrotnie wykazywał się profesjonalizmem i troską o dobre samopoczucie klienta. Ma wielką świadomość biznesową, która w połączeniu ze skuteczną koordynacją projektów i nieocenionym zaangażowaniem zapewnia gwarancję sukcesu"

 

 

 

 

 

Marta Siech

Ola Wagasewicz

Project Manager | Asesor | HR ekspert | HR konsultant | Trener

"Osobiście miałem okazję współpracować z Olą przy projekcie development center i szkoleniach rozwojowych. Ola ma świetną intuicję i „czuje ludzi”, dla nas była świetnym wsparciem przy pracy nad rozwojem kompetencjami naszego zespołu. Współpraca była bardzo profesjonalna a otwartość i pogoda ducha Oli dodatkowo wzmacniały jakość współpracy. "

1.jpg
Obraz5.png
_DSC5110_2.jpg

HR Expert / HR Strategist / Independent HR Consultant / Coach

"Miałem przyjemność pracować z Martą przez prawie 4 lata. W tym czasie udowodniła swoje wysokie umiejętności. Sprawiła, że czułem się bezpiecznie podejmując trudne decyzje managerskie. Marta jest bardzo otwartą osobą ze świetnym poczuciem humoru. Konstruktywnie kwestionuje statusu quo i jest konsekwentna w dążeniu do celu ."​

 

 

 

małe foto.jpg

Karolina Szor

Psycholog | HR ekspert | HR konsultant | Asesor | Trener

Psycholog z doświadczeniem w obszarze zwinnej pracy projektowej oraz tworzeniu i realizacji szkoleń. Przepracowała ponad tysiąc godzin warsztatowych z obszarów profilaktyki uzależnień, cyberprzemocy, zarządzania emocjami, twórczego myślenia, mediacji, komunikacji, czy budowania zespołu. Od ponad 5 lat współpracuje z firmami z branży  kreatywnej/IT w roli specjalisty HR - wspiera zarząd i menedżerów w kształtowaniu optymalnej kultury organizacyjnej, komunikacji wewnętrznej oraz procesach rekrutacyjnych.

Katarzyna Schaefer-Rychel

Project Manager / Trener / Edukator / Naukowiec

Od 2012 r. związana z Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku.

Pracowała przy projekcie inwestycyjnym, projektach naukowo-badawczych oraz projektach edukacyjnych. Jej ogromną pasją jest edukacja i wspieranie młodzieży w rozwijaniu swoich umiejętności i budowaniu ścieżki kariery. Przez pięć lat była związana z Project Management Institute Oddział Gdański gdzie uczestniczyła oraz realizowała projekty charytatywne i biznesowe.

Wiktoria Petniunas

Junior Recruitment Specialist

     Studentka pierwszego roku filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.  Interesuje się szeroko pojętą psychologią i relacjami międzyludzkimi.

W wolnym czasie aktywnie uprawia sport oraz maluje,

realizując tak swoje kreatywne pomysły.
 

kasia.jpg
IMG_E7451.JPG
bottom of page